Baner

O nas
PDF     PRINT


Tytuł operacji:
„Wprowadzenie nowoczesnych usług wynajmu mobilnych konstrukcji reklamowo-projekcyjnych do działalnościprzedsiębiorstwa „Dam-Wid” Sp. z o.o. na obszarze wsparcia LGD Lider A4”.
Opis operacji:
Celem operacji jest wprowadzenie innowacyjności usługowej i produktowej do oferty przedsiębiorstwa „DAM-WID” Sp. z o. o. Efektem realizacji operacji będzie rozwinięcie działalności i poszerzenie oferty o świadczenie kompleksowych usług wynajmu wielkoformatowych banerów reklamowo-projekcyjnych o właściwościach mobilnych . Operacja realizowana jest w ramach poddziałania 19.2 : „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Wartość uzyskanego  dofinansowania UE: 192.045,00 PLN 

W naszej Agencji Reklamy Wizualnej pracują ludzie połączeni pasją do brandingu, reklamy wizualnej i tworzenia kreatywnych pomysłów.

Każda osoba jest doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie, współpracując ze sobą, nasz zespół tworzy usługi najwyższej jakości, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Aby odnieść sukces wiele lat musieliśmy poświęcić na naukę i rozwijanie swoich kompetencji w dziedzinie reklamy wizualnej.

Nasz rynek ma niemal nieograniczone możliwości rozwoju. Jako specjaliści i pasjonaci staramy się być krok do przodu z nowymi, innowacyjnymi pomysłami, które zapewniają sukces naszym klientom. Nasze wyniki i zadowoleni klienci to dodatkowy bodziec by rozwijać się jeszcze szybciej i tworzyć coraz to bardziej profesjonalne usługi.

Nasi klienci korzystają z kompleksowych usług, do których zalicza się wszelkiego rodzaju reklama wizualna czyli kasetony reklamowe, tablice, pylony, wyroby z drewna, metalu i plexi, litery i znaki przestrzenne. W ramach kompleksowej usługi zajmujemy się oklejaniem aut, jesteśmy producentem reklam świetlnych i tworzymy nowoczesne stoiska POS i POP.

Odnosimy tak duże sukcesy dzięki współpracy z najlepszymi profesjonalistami w zakresie designu, projektowania, technologii, inżynierii konstrukcyjnej. Są to osoby, które stale zajmują się realizowaniem wyznaczonych zadań a ich potencjał i możliwości są dedykowane dla naszych klientów. Dodatkowo do dyspozycji naszych klientów oddajemy profesjonalistów wyposażonych w nowoczesny sprzęt i narzędzia, zaczynając od działu pracowni po obsługę klienta i administrację.

Nasze nowatorskie i innowacyjne podejście sprawia, że jesteśmy polecani wśród naszych klientów jako rzetelna Agencja Reklamy Wizualnej.

Skontaktuj się z nami a gwarantujemy Ci pełne zaangażowanie.