Baner

Aktualności
PDF     PRINT


W branży marketingowej nic nie jest powtarzalne, a każdy dzień przynosi coś nowego. To właśnie najbardziej cenimy w swojej pracy. Wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niewykonalnych, podejmujmujemy wyzwania, realizując dla naszych klientów, przeróżne zadania z dziedziny reklamy, marketingu, event marketingu. Część projektów opisujemy i archiwizujemy na tej podstronie, aby mogli Państwo śledzić nasze dokonania, lub podglądać inspirujące pomysły ...Event dla fortum

Dla Fortum wyprodukowaliśmy elementy scenografii eventowej.

Nowoczesne rozwiązania solarne w połączeniu z wysoką jakością wykonania i kompleksowym serwisem przed i po evencie, sprawiły że koncern energetyczny stał się naszym stałym klientem i z powodzeniem realizujemy kolejne projekty na rzecz korporacji.

Tapetowanie

Uruchomiliśmy nową usługę w naszej firmie polegająca na tapetowaniu ścian. Ta forma zdobienia powierzchni cieszy się coraz większą popularnością.

Wystarczy zlecić nam przygotowanie wzoru, lub wybrać z bardzo bogatej oferty zdjęć i grafik, a my zajmiemy się całą resztą ... Pomierzymy, dostosujemy projekt, przygotujemy ścianę, a następnie wykonamy estetyczną i trwałą aplikację tapet, które są wydrukowane na specjalnych barwnikach ekologicznych spełniających wymogi użytkowania we wnętrzach.

OH KINO

Nowa sieć kompleksów kinowych zdobywa kolejne lokalizacje, a my podążając za kolejnymi punktami wyposażamy obiekty w litery przestrzenne, oznaczenia sal, ciągi komunikacyjne, czy innowacyjne litery z plexi z wtopionymi diodami LED.

Jak zwykle bywa przy tego typu inwestycjach uczestniczymy w całym procesie inwestycyjnym, montując kolejne elementy zgodnie z postępującym harmonogramem prac na budowie.

Świecimy przykładem

Dla naszego klienta firmy BASF wykonaliśmy prezentery informacyjne, które zostały zamontowane na halach produkcyjnych.

Dzięki unikatowym kształtom w estetycznym materiałom displeye przyciągają wzrok i są doskonałym dopełnieniem kampanii informacyjnej klienta, mającej na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa BHP na halach produkcyjnych.

Nowa marka

We Wrocławiu przybywa biurowców a z nimi nowych marek na naszym rynku.

W budynku SBC przy ulicy Szybowcowej swoją siedzibę będzie miała firma "Dental Cover", którą mieliśmy przyjemność oznakować na elewacji budynku.

Efekt jest niesamowicie elegancki i nowoczesny jak i sama firma :)

Przylądek Nadziei

Wrocław to nie tylko nowoczesne, eleganckie biurowce. Nasza ostatnia realizacja dotyczyła Przylądka Nadzieii, który jest największym i najnowocześniejszym dziecięcym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. 

W nasz zakres wchodził system identyfikacji wizualnej wewnątrz:

* tablice informacyjne

* piktogramy

* tabliczki przydrzwiowe

 

Oraz oznakowanie zewnętrzne

* litery i logotypy przestrzenne

* tablice informacyjne

MULTIKINO sprawny rebranding

Jako, że nasza firma specjalizuje się w realizacjach oznakowania sieciowego na terenie całej Polski w ostatnim czasie mieliśmy możliwość współpracy z siecią Multikino. 

Kompleksowość tego zlecenia polegała na inwentaryzacjach/pomiarach, produkcji liter przestrzennych, demontażu istniejącego oznakowania, oraz montażu nowych liter VUE.
Cały proces był koordynowany przez naszych pracowników również pod względem administracyjno formalnym. Wszelkie uzgodnienia z zarządcami galerii, zarządem dróg oraz odpowiednimi
służbami, były przez nas nadzorowane w sposób sprawny i systemowy.
Natrafiając na wiele różnorodnych rodzajów elewacji mogliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i dopasować sposób montażu oraz podkonstrukcje do poszczególnych miejsc.
Kompleksowa realizacja tego zlecenia na terenie całej Polski zajęła nam 60 dni

Silver Tower Center

W trakcie wakacji oznakowaliśmy nowo powstały budynek przy ulicy Konstytucji 3-go Maja.

"Silver Tower Center" a w nim także Hotel "Ibis Styles" to nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły. Budowie budynku przświecało hasło "Elegancka forma, wysoki standard" i tak też wykonaliśmy nasz zakres. Tabliczki przydrzwiowe, tablice informacyjne oraz cały system komunikacji zachowane były surowym stylu, wykonane głównie z aluminium i plexi. Całość prezentuje się naprawdę imponująco. 

Elegancki Aquarius

We Wrocławiu pojawia się coraz więcej nowoczesnych i eleganckich biurowców.

Tym razem zajęliśmy się wybudowanym przez ECHO Inwestment biurowcem – Aquarius Business House zlokalizowanym w ścisłym centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Borowskiej

Nasz zakres obejmował między innymi:

- tabliczki informacyjne,

- piktogramy,

- szklane totemy,

- tablice najemców szklane z elementami ze stali szlachetnej,

- oznaczenia pięter,

- litery i oznaczenia ze stali szlachetnej,

- słupki parkingowe składane,

- wyklejanie szyb różnymi rodzajami folii,

i wiele innych oznaczeń.

Egzamin bez stresu

W nowo wybudowanym budynku WORDu przy ulicy Łagiewnickiej 12 nikt na pewno się nie zgubi. Chcąc ułatwić zestresowanym kursantom dotarcie do wyznaczonych miejsc dołożyliśmy wszelkich starań aby wykonane przez nas oznakowanie całego obiektu było jasne, przejrzyste i estetyczne. Zakres zadań obejmował między innymi: : tabliczki kierunkowe, tablice zbiorcze i oznakowania komunikacyjne. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za wszystkich kciuki. Szerokiej drogi i zielonych świateł :) !!

Najszybciej w Polsce

Polski Bus, to nowatorska firma na polskim rynku, której domeną są niskie ceny, oraz szybki czas realizacji usług. Pracując z ludźmi, którzy realizują taką misję od razu znaleźliśmy wspólny język. Efektem naszej współpracy, jest charakterystyczny branding stanowisk autobusowych. Wyraziste kolory i sprytne wykorzystanie przestrzeni dworca, sprawia, że klienci PolskiegoBusa bez problemu odnajdują miejsce w którym powinni się znaleźć. Usługę, którą polecił nam nasz klient wykonaliśmy w bardzo krótkim czasie, jednak efektowne obrandowanie będzie wyróżniało się pośród szarych przestrzeni dworca jeszcze przez wiele długich lat.

Bezpieczna praca

Przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, jest jedną z najważniejszych spraw o jakie powinny dbać firmy produkcyjne czy usługowe. Państwowa Inspekcja Pracy, która od lat jest naszym klientem, stara się pomagać firmom i instytucją, w profilaktyce przeciwdziałania jakimkolwiek niebezpiecznym zdarzeniom. Jeden z naszych ostatnich projektów polegał na stworzeniu, skompletowaniu i zbudowaniu modeli, które prezentują pełne, profesjonalne wyposażenie osób wykonujących poszczególne profesje min.: rzeźnik, dekarz, lakiernik, spawacz, dekarz. Podświetlane gabloty ułatwiają szkolenia dla inspektorów i przy okazji doskonale prezentują się we wnętrzach Państwowej Inspekcji Pracy.

Łatwiej na zakupach

Estetyczne i przemyślane oznakowania komunikacyjne pomagają klientom galerii handlowych sprawnie poruszać się po obiektach wielkopowierzchniowych. Dla jednego z naszych klientów, galerii handlowej Korna we Wrocławiu, wykonaliśmy i zamontowaliśmy komplet pylonów kierunkowo - informacyjnych. Design oznakowania jest spójny ze stylem obiektu, a treść na pylonach pozwala na łatwe identyfikowanie strategicznych miejsc na terenie galerii. Materiały używane do prac na tego typu obiektach są estetyczne i trwałe, co jest ważne dla funkcjonalności całego systemu.

Akcja w przestrzeni miejskiej

W ramach promocji Festiwalu Port Literacki, zrealizowaliśmy akcję w przestrzeni miejskiej. Wielkogabarytowe książki, promujące autorów Portu Literackiego, stanęły w strategicznych punktach komunikacyjnych miasta. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację zadania. Projekt, organizacja, montaż, serwis. Nietypowy pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta oraz turystów. Nasi klienci coraz częściej decydują się na nietypowe formy reklamy, dzięki czemu nasz dział kreacji może realizować nietuzinkowe pomysły.

Kolejna galeria oznakowana

W grudniu zakończyliśmy pracę na jednym z większych obiektów na Dolnym Śląsku Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, to kolejna galeria handlowa na której pracowaliśmy w ostatnim czasie. Do naszych zadań należało kompletne oznakowanie obiektu logotypami najemców. Dodatkowo stworzyliśmy Boxy reklamowe na narożnikach obiektu, co daje nieprzeciętny efekt wizualny. Do produkcji reklam i ich montażu użyliśmy kilkaset tysięcy nowoczesnych diód LED. Prace przeprowadziliśmy kompleksowo, organizując proces pozwoleń, przygotowując niezbędne prototypy, dokumentacje przed i powykonawczą. Całość była montowana w godzinach nocnych, po zamknięciu galerii, aby klienci nie odczuwali dyskomfortu związanego z pracami. Zdobyliśmy kolejne doświadczenia przy realizacji tego typu zadań i w przyszłości możemy zaoferować swoją wiedzę kolejnym inwestorom ....

Go Kris! Go!

Krzysztof Jeżewski, jeden z naszych współpracowników, wystartował w jubileuszowym, trzydziestym maratonie Wrocławskim. Niezwykła wola walki pozwoliła na osiągnięcie znakomitego czasu 3 godziny, 12 minut, 29 sekund. Rezultat ten uplasował naszego zawodnika na 174 miejscu, pośród wszystkich startujących zawodników, których w tym roku było ponad 4 tysiące. Wynik jest tym bardziej spektakularny, gdyż „Kris” startował w maratonie po raz pierwszy! Systematyczna praca, pasja i determinacja w osiąganiu celów, to cechy Krzyśka, które także pomagają w codziennym wykonywaniu zadań zawodowych… Bravo Kris, gratulujemy!

Wielkie litery przy autostradzie

Dla jednego z naszych klientów z branży elektronarzędzi, zrealizowaliśmy usługę polegającą na budowie konstrukcji reklamowej przy autostradzie A4. Do naszych zadań należało kompleksowe przygotowanie inwestycji, zorganizowanie formalności w Starostwie Powiatowym, przygotowanie projektu budowlanego, obliczenia statyczne, prace geodezyjne, instalacyjne, oraz inne niezbędne przy tego typu projektach.  Efektem jest duża, dobrze widoczna reklama, przy siedzibie naszego klienta.

Kolejna galeria

Rozbudowa Wrocławskiej galerii handlowej Magnolia, to kolejna inwestycja, przy której uczestniczyliśmy w zakresie proponowanych przez nas usług. Oznakowania zewnętrzen, pasy reklamowe, litery przestrzenne to pozycje które znalazły się na liście realizacji na rzecz rozbudowywanego obiektu. Praca na tego typu obiektach wymaga precyzyjnej koordynacji z pozostałymi podwykonawcami a terminy są zazwyczaj bardzo napięte. Tak było i tym razem. Należycie wykonane zadania znajdują odzwierciedlenie w referencjach naszego zleceniodawcy.

Przystanek startuje. Opieka nad nowym projektem

14 marca 2011 ruszył nowy projekt Urzędu Miasta Wrocławia – Wydziału Kultury pt.”Przystanek Literacki”. Nasza firma przygotowała kasetony do prezentacji oferty Biura Literackiego, oraz będzie zajmowała się obsługą Przystanku w 2011 roku. Oprócz przygotowania ekspozycji, firma DAMWID, razem z partnerską Agencją Eventowo – Marketingową przygotowała uroczyste otwarcie Przystanku. Gościem honorowym był min. Prezydent Wrocławia – Pan Rafał Dutkiewicz, który pogratulował inicjatywy pomysłodawcą oraz pochwalił całe przedsięwzięcie. Całość oprawiona była nutą muzyki klasycznej, dzięki kwartetowi smyczkowemu, zaproszonego przez Agencję Guarane. Więcej zdjęć i informacji na stronach Urzędu Miasta Wrocławia

Luksusowo

Wrocławski budynek biurowo mieszkalny – Thespian, realizaowany przez ING Real Estate Developmnet, to nasza kolejna realizacja z zakresu kompleksowego oznakowania. Tym razem system był projektowany indywidualnie przez Wrocławską Pracownie Projektową Maćków. Budynek otrzymał nominację Międzynarodowego Festiwalu Architektury (World Architecture Festival) do nagrody do nagrody World Building of the Year 2011. Trzymamy kciuki za powodzenie naszych partnerów

UDAŁO SIĘ - kultowy neon uratowany!

Po ponad roku starań nasze Stowarzyszenie Dobry Wieczór we Wrocławiu doprowadziło do odrestaurowania i uruchomienia kultowego neonu. Przy błysku fleszy aparatów dziennikarzy i przy udziale najwierniejszych fanów z Wrocławia odpaliliśmy neon dokładnie o godzinie 20.10 w piątek 1.10.2010 roku. Oprócz znalezienia sponsora, postaraliśmy się o uporządkowanie wszystkich spraw formalno prawnych i administracyjnych. Niestety jak zwykle największy opór materii spotkał nas przy urzędniczych biurkach, ale i tak sobie z tym poradziliśmy. Trzymamy kciuki aby kultowy neon świecił długie lata i cieszył mieszkańców Wrocławia, a także przyjezdnych turystów. Nie spoczywamy na laurach i już w wkrótce rozpoczniemy starania o przywrócenia do życia kolejnych zabytkowych neonów.

http://www.tvn24.pl/-1,1676027,0,1,kultowy-neon-znow-swieci,wiadomosc.html

System automatycznego wyświetlania

Duży kaseton reklamowy, przy jednej z głównych ulic miasta na Górnym Śląsku, wyświetla najbardziej aktualne notowania giełdowe, kursy walut, oraz inne dane automatycznie pobierane ze wskazanych przez nas systemów stron internetowych. Zadanie, które powierzył nam klient wykonaliśmy w rekordowo krótkim czasie. Nasi informatycy pracowali równolegle z pracownią reklamową, aby w końcowym rezultacie stworzyć system rodem z giełdy papierów wartościowych. Wszystko dla naszych klientów. Jednym słowem, nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych.Do takich wyzwań podchodzimy z wyjątkową pasją …

Na sportowo

W czerwcu 2010 zrealizowaliśmy pakiet oznakowania nowopowstałego obiektu sportowego w Trzebnicy pod Wrocławiem. Naszym zadaniem była kompletna inwentaryzacja, zaprojektowanie i wykonanie wraz z montażem systemu identyfikacji wizualnej. Tablice kierunkowe, cenniki, menuboardy, pylony informacyjne, służą licznym odwiedzającym obiekt. Realizacja przebiegała pod dość dużą presją czasową, ale efekty naszej pracy w pełni zadowoliły inwestora, czego dowodem są kolejne zlecenia

Wyświetlacze LED'owe

Wyświetlacze w ofercie. Do naszej oferty wprowadziliśmy wyświetlacze LEDowe. Pełno kolorowe ekrany LED pozwalają na profesjonalną prezentację filmów reklamowych, oraz dynamicznych prezentacji multimedialnych. Montowane przy ruchliwych ciągach komunikacyjnych pozwalają w wyjątkowy sposób zaprezentować firmę, jej ofertę, walory. Małe, z kolei monochromatyczne, dają możliwość wyróżnienia Irmy, w sposób widoczny, a zarazem niedrogi. Ekrany i tablice LED, są proste w montażu i lekkie, przez co praktycznie można je umieszczać niemal w każdym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań nasi handlowcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Ambient dla dewelopera

Rynek usług deweloperskich jest w naszym kraju rynkiem bardzo konkurencyjnym, dlatego jeden z naszych klientów – Firma R-Quadrat Polska Alpha Sp. z o.o. - poprosił nas o wymyślenie nietypowego rozwiązania reklamującego jego nowe inwestycje. Zadanie miało polegać na znalezieniu rozwiązania z zakresu outdoor'u. W procesie twórczych koncepcji powstał pomysł na stworzenie motywu przewodniego jakim jest konstrukcja gigantycznych klocków z hasłem – „Budowanie, nasza pasja, od dziecka”. Klocki były na tyle nowatorskim i nietypowym pomysłem, że klient zdecydował się na zaimplementowanie wizerunku klocków i hasła, jako hasła reklamowego komunikowanego na innych nośnikach. Po realizacji konstrukcji klocków, znajdujących się przy autostradzie A4 nieopodal Wrocławia, wykonaliśmy dla klienta stronę internetową, oraz obkleiliśmy tramwaje komunikacji miejskiej. Liczymy, że tak nietypowa realizacji z zakresu ambientu przyczyni się do zauważenia oferty naszego klienta, przez jak największą liczbę potencjalnych nabywców.

Displaye na konferencje

Jedna z wiodących firm farmaceutycznych w Polsce – Polpharma SA, ogłosiła konkurs na zaprojektowanie i wykonanie specjalnych ekspozytorów wystawienniczych. Displaye miały promować wystawę „Twarze Polpharmy” oraz konferencję poświęconą 100-leciu firmy. Po otrzymaniu briefa, nasi projektanci przystąpili do pracy. Powstało wiele koncepcji odpowiadających zapotrzebowaniu klienta. Dział obsługi klienta wybrał trzy, a następnie wysłał do klienta. Nasze projekty zyskały pozytywne opinie i zostały wybrane spośród innych, które brały udział w konkursie. Po drobnych zmianach i akceptacji wycen, przystąpiliśmy do zrealizowania kompleksowego zamówienia. Produkcję osiemdziesięciu displayów poprzedziliśmy prezentacją prototypu. Ostatnim etapem naszej współpracy ze Spółką Polpharma, było zawiezienie i ustawienie ekspozytorów w miejsca w których nasz klient organizował wystawy i konferencję. Cały proces zamknął się w zaplanowanym wcześniej terminie, a my zyskaliśmy kolejnego zadowolonego klienta.

Postaw na Aktywność

W związku z wygranym przetargiem na obsługę projektu „Postaw na Aktywność” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu, rozpoczęliśmy realizację materiałów promujących projekt. Do naszych zadań należy min. Budowa i obsługa serwisu informacyjnego, produkcja materiałów informacyjnych, reklamowych, POS’ów. Konferencje które zostaną przez nas zorganizowane, będą filmowane, a następnie zostanie stworzony film, podsumowujący cały projekt. To kolejne zlecenie realizowane przez nas w ramach budżetów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, dotowanych przez Unię Europejską.

Profesjonalne konkursy

Quizmaestro to nowa marka w naszym port folio. Powstała w celu profesjonalnej i sprawnej obsługi konkursów, które organizujemy dla naszych klientów. Konkursy są odpowiedzią na obecną sytuację rynkową. Dzięki nim, możemy zbudować świadomość marki, wypromować ją, zbudować bazę danych klientów. Celem zorganizowania profesjonalnego konkursu należy połączyć zespół składający się z prawników, copywriterów, logistyków … Dzięki opracowanym schematom pracy i zebranym doświadczeniom, możemy zaoferować elastyczne podejście przy niewielkich kosztach. Po więcej szczegółów zapraszamy na www.quizmaestro.pl

Kolejna galeria oznakowana

W grudniu zakończyliśmy pracę na jednym z większych obiektów na Dolnym Śląsku Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, to kolejna galeria handlowa na której pracowaliśmy w ostatnim czasie. Do naszych zadań należało kompletne oznakowanie obiektu logotypami najemców. Dodatkowo stworzyliśmy Boxy reklamowe na narożnikach obiektu, co daje nieprzeciętny efekt wizualny. Do produkcji reklam i ich montażu użyliśmy kilkaset tysięcy nowoczesnych diód LED. Prace przeprowadziliśmy kompleksowo, organizując proces pozwoleń, przygotowując niezbędne prototypy, dokumentacje przed i powykonawczą. Całość była montowana w godzinach nocnych, po zamknięciu galerii, aby klienci nie odczuwali dyskomfortu związanego z pracami. Zdobyliśmy kolejne doświadczenia przy realizacji tego typu zadań i w przyszłości możemy zaoferować swoją wiedzę kolejnym inwestorom ....