Baner

Kasetony reklamowe
PDF     PRINT


Reklama Wizualna Produkty i Usługi - Kasetony reklamowe

Czy masz sklep, restaurację (na wynos), biuro z recepcją lub inną firmę, której pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientami lub gośćmi? W naszej ofercie mamy teraz ekrany barierowe.  Rozwiązanie dla handlu detalicznego zgodne z wytycznymi WHO w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. Każdy z oferowanych ekranów jest łatwy w montażu i daje skuteczną ochronę pracownikom i klientom przez przedzielenie ich przezroczystym ekranem. Ekrany barierowe przeciw koronawirusowi COVID-19 mogą być używany w punktach sprzedaży detalicznej, przy kasach sklepowych, w recepcjach, na stanowiskach biurowych. Idealny dla supermarketów, aptek, sklepów, hoteli, urzędów miast i innych instytucji publicznych. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz wyrobów z plexi:  ekrany, pylony, displaye, plexiboxy, standy, zabudowy, zabezpieczenia. Wszystkie produkty pod wymiar, z dowolnym nadrukiem.

pdf Oferta - ekrany barierowe

W naszych pracowniach wykonujemy meble z plexi, mające szerokie zastosowanie w przemyśle a także w sprzedaży detalicznej. Cięcie, gięcie, obróbka termiczna, oraz nadruki to tylko kilka przykładów obróbki tego materiału. Stosujemy plexe najwyższej jakości, posiadającą niezbędne atesty od spożywczych po atesty niepalności. Każdy wyrób poprzedzony jest odpowiednim projektem, a w razie potrzeby przygotowujemy prototypy. Współpracujemy zarówno z dużymi sieci handlowymi jaki i z mniejszymi podmiotami detalicznymi.
Jednym z naszych flagowych produktów jest również dozownik do sprzedaży artykułów sypkich. Wykonany z odpowiedniej grubości stali, sprawdza się wszędzie tam, gdzie klienci kupują artykuły systemie samoobsługowym Zobacz film >